Жалоба на почту Украины

З кінця Листопада сотні мешканців України чекають надходження  відправлень  авіапоштою з Китаю до місця міжнародного поштового обміну.

За інформацією офіційного сайту зазначені відправлення залишили територію Китаю ще у Листопаді та початку грудня 2012 року, що також було  підтверджено поштовими відділеннями відправників .

Станом на 24 грудня 2012 року дані відправлення не були доставлені та за даними офіційного сайту Укрпошти не простежуються на території України. Відповідно до встановлених строків пересилання міжнародних поштових посилок з країн далекого та близького зарубіжжя до України визначений термін доставки з Китаю авіапоштою 9 днів.

У місцевому відділенні Укрпошти (Київській, Львівській, Донецькій, Харьківській, Севастопольскій, Луганській, Запоріжській та інших областей), відмовилися надавати послугу пошуку відправлень, мотивуючи відсутністю копій квитанцій відправника.

Прошу розібратися у вищевикладеній ситуації та сприяти розшуку вищевикладенних  відправлень. Також, прошу надати і консультацію щодо порядку відшкодування у разі втрати та/або порушення норм, встановлених строків доставки.

Інформацію про результати розгляду заяви прошу надати у письмовому вигляді та в термін, встановлений Законом України «Про звернення громадян».